Odnowa biologiczna

Szybki styl życia, wysokie wymagania osobiste, oraz brak czasu wolnego nie sprzyja utrzymaniu pełni zdrowia, coraz częściej towarzyszy nam stres, przemęczenie oraz choroby cywilizacyjne. Odnowa biologiczna oznacza świadome oddziaływanie na człowieka za pomocą naturalnych czynników środowiskowych, mających wywołać regenerację stanu zdrowia i wydolności człowieka. To szereg zabiegów poprawiających funkcjonowanie układów i struktur ciała. Zabiegi odnowy biologicznej mają wytworzyć pokłady pozytywnej energii, która przywraca siły i poprawia samopoczucie.

Aby osiągnąć zadowolenie z własnej osoby, zdrowie, kondycje fizyczną i psychiczną zapraszam do korzystania z zabiegów dla ciała i ducha.

Współczesny tryb życia gdzie wiele czasu spędzamy w pozycji siedzącej, a także pośpiech i błędy dietetyczne sprzyjają powstawaniu defektów skórnych w postaci cellulitu (skórka pomarańczowa, lipodystrofia) – jest to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące równocześnie ze zmianami obrzękowo-włóknistymi tkanki podskórnej, o wyglądzie przypominającym skórkę od pomarańczy. Mimo postępu technologicznego i posiadania zaawansowanych technologicznie maszyn wspomagających walkę w tym defektem nadal najpopularniejszym zabiegiem wspomagającym walkę jest masaż. Istnieje wiele form masażu wykorzystujących różnorodne czynniki fizykalne działające leczniczo. My proponujemy najpopularniejsze z nich, które uważamy za najskuteczniejsze:

  • masaż manualny
  • masaż bańką chińską
  • masaż kostkami lodu

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegową.

Możesz porozmawiać z nami o swoim odżywaniu, ale pamiętaj nie jesteśmy dietetykami, zrobimy to na swój sposób.