Anatomia zdrowia

O nas

Anatomia Zdrowia powstała w 2014 roku jako gabinet z myślą o osobach, które potrzebują doraźnej pomocy związanej z dolegliwościami bólowymi. Została stworzona z myślą o tych, których stan zdrowia nie pozwala na komfortowe życie i cieszenie się każdym dniem w domu, w pracy, podczas aktywności fizycznej/

Jako placówka specjalizująca się w przypadkach, w których stosowana już terapia nie przyniosła rezultatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opartym na pracy z pacjentami w placówkach medycznych skupiamy się na usunięciu przyczyn (nie samych objawów) i powrocie do pełni zdrowia, aktywności fizycznej i zawodowej. W pierwszej kolejności stawiamy na diagnostykę, później indywidualnie dobraną terapię, a na końcu trening medyczny i profilaktykę nawrotu dolegliwości. Poprzez nauczenie higieny czynności dnia codziennego w domu i w pracy, poprawiając wykonywanie wielu czynności staramy się wpłynąć na komfort życia oraz zapobieganiu nawrotom dolegliwości bólowych.

Anatomię zdrowia wyróżnia dwuetapowy proces profilaktyki wszelkich dolegliwości bólowych, nie skupiamy się wyłącznie na leczeniu, ale na zapobieganiu, zgodnie z naszym mottem: lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zadowolonych z działań zdrowotnych i fizjoterapeutycznych już po roku działalności rozszerzyliśmy ofertę o działania relaksacyjne oraz pielęgnacyjne ciała m.in. w formie Day Spa. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, a klienci wychodzą zawsze zrelaksowani i bardzo zadowoleni. W ofercie tej są m.in. masaże relaksacyjne, zabiegi peelingujące, masaż głowy, twarz, szyi i dekoltu.  W okresie zimowym dużym zainteresowaniem cieszą się masaże rozgrzewające: m.in. gorącymi kamieniami,  świecą aromatyczną i prawdziwą gorąca czekoladą,

Logo Anatomia ZdrowiaOd 2021 Salon Anatomii Zdrowia oficjalnie funkcjonuje jako Anatomia Zdrowia Medical & Beauty Spa, przeszliśmy dużą metamorfozę pod względem wizerunkowym i zabiegowym aby jeszcze bardziej zaspokoić potrzeby swoich klientów. Słuchając oczekiwań kobiet rozwinęliśmy ofertę z zakresu pielęgnacji twarzy, terapii antycellulitowych i modelujących sylwetkę. Każda kobieta niezależni od rodzaju skóry, znajdzie odpowiedni zabieg pielęgnacyjny na ciało lub na twarz, szyję i dekolt. Poradzimy sobie nawet z najgłębszymi zmianami cellulitu i wymodelujemy Twoją sylwetkę.

Stworzyliśmy również strefę mężczyzn, ponieważ współcześni mężczyźni odważniej korzystają z zabiegów relaksacyjnych, regeneracji ciała i odmłodzenia skóry. Zdrowy i wypoczęty wizerunek to wyznacznik pewności siebie, sukcesu, kompetencji – to mężczyzna wzbudzający zaufanie.

Stale obserwujemy trendy i nowości na rynku, które to na bieżąco staramy się włączyć do oferty. Pragniemy przyczynić się do tego, aby Twoje życie stało się przyjemnością. Podaruj sobie lub bliskim relaks i odprężenie, coś dla ciała i ducha, długo niezapomniane chwile i nadzwyczajne emocje, które zostaną w pamięci i sercu na długi czas.

Naszą ofertę kierujemy jednocześnie do firm jako „Corporate Wellness” ponieważ o zdrowie drugiego człowieka trzeba dbać przez 24 godziny. Według badań, większość z nas spędza około 12 godzin na dobę w pozycji siedzącej, niewielu jednak zdaje sobie sprawę że człowiek nie jest biomechanicznie skonstruowany do wykonywania czynności w pozycji siedzącej.  Dlatego też przez 3/4 czasu pracy podczas niewłaściwej pozycji siedzącej człowiek wpływa niszczycielsko na układy ciała, i pogłębia nawyki, które wykształcił sobie w czynnościach domowych, dodatkowo predysponować one mogą do występowania różnorodnych schorzeń.

W związku z powyższym wychodzimy naprzeciw problemom rodzącym się we współczesnej cywilizacji i pracy siedzącej, i pragniemy przyczynić się do tego, aby Twoja praca stała się przyjemnością, bo tylko człowiek spełniony zawodowo to człowiek spełniony w życiu prywatnym.

Należy pamiętać, że żyjemy po to, by móc pracować, nie pracujemy po to, by móc żyć.

Człowiek nie zdaje sobie sprawy jak wiele błędnych nawyków kieruje jego zachowaniem, czasem wystarczy poprawić jeden drobiazg a komfort życia zmienia się nie do poznania. A my jako Anatomia Zdrowia staramy się w tym pomóc.