1. Zabiegi
  2. Pakiety / Masaże dla Dwojga

Pakiety / Masaże dla Dwojga

Zabieg dla dwojga
Zabiegi dla dwojga to idealny pomysł wspólnie spędzonych chwil z ukochaną osobą, przyjacielem lub bliską osobą. Zabieg przeznaczony dla wszystkich którzy potrzebują wytchnienia i chcą razem spędzić czas. Przygotowaliśmy specjalnie gabinet dla swobody wykonywania zabiegów dla dwojga. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zabiegi z oferty masażu i Day Spa dla dwóch osób równocześnie w jednym gabinecie.
Świece, relaksacyjna muzyka, aromatyczne olejki – wszystko to tworzy niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli zapomnieć Wam o codzienności. To beztroski czas relaksu i entuzjazmu w jednym czasie i jednym pomieszczeniu. Wspólny zabieg spa lub masaż dla dwojga zbliży was do Siebie i sprawi że wspomnienia pozostaną na długo w pamięci.
Każda okazja jest dobra: święta, dzień kobiet, dzień matki, babci, ojca czy dziadka, urodziny, imieniny, ślub, czy walentynki lub święta, nie zapomnij o nikim bliskim. Każdy dzień jest dobry aby spędzisz czas z najbliższą osobą i dzielić się razem z nią wyjątkowymi chwilami.
Masaż taki to również świetny prezent dla par, z okazji rocznicy ślubu czy też jako prezent ślubny. Możesz wręczyć wtedy specjalnie przygotowany voucher.