Anatomia zdrowia

Ergonomia środowiska pracy

Dobrze zaprojektowane środowisko pracy, to nie tylko przestrzeganie zasad i przepisów BHP z dziedziny ergonomii. To koncepcja doboru odpowiednich mebli, ich ustawienia i konfiguracji ustawień dla łatwiejszego i szybszego wykonywania zadań pracowniczych. Nie tylko pod kątem  indywidualnym ale współpracy całego zespołu.

To również umiejętność wykorzystania przez pracownika potencjału jaki daje nam współczesne wyposażenie biura. To umiejętność dopasowania stanowiska do indywidualnych cech pracownika.

Należy pamiętać że współczesne meble zaprojektowane są wg antropometrycznych cech człowieka, ale każdy z nas jest indywidualny. Dlatego też każdy pracownik wymaga indywidulanego podejścia i dopasowania stanowiska pracy.

Pomagamy w przygotowaniu ergonomicznego i funkcjonalnego środowiska pracy. Dla zapewnienia komfortu oraz warunków, które pozytywnie wpłyną na kondycję i samopoczucie pracującej osoby, a także pozwolą jej na efektywne wykonywanie obowiązków. Przeszkolimy jak zaprojektować środowisko pracy, jak siedzieć poprawnie i zdrowo pracować, jak ustawić stanowisko pracy, również podczas home office.

Z doświadczenie pracy z pacjentem wiemy jak wielu pracowników wykonujących pracę w ramach home office nie przestrzega zasad ergonomii pracy i prawidłowej pozycji, dlatego też uważamy że jest to pracownik narażony na największe przeciążenia i w niedługim czasie efektywność jego pracy spadnie, a absencja spowodowana dolegliwościami kręgosłupa znacznie wzrośnie.

Oferta dla firm

Corporate Wellness

Ćwiczenia w biurze

Zabiegi stacjonarne

odzyskaj zdrowie w biurze

Anatomia Zdrowia oferuje opiekę i terapię fizjoterapeutyczną indywidualnie dobraną dla pracowników w zależności od pełnionych przez nich funkcji i rodzaju wykonywanej pracy.

Ćwiczenia w biurze

Masaż biurowy

atmosfera wellness w biurze

Dla pracowników biurowych oferujemy masaż w miejscu pracy a dla firm zatrudniających wielu pracowników, stałą współpracę i nowoczesne szkolenia z zakresu ergonomii pracy biurowej.

Ćwiczenia w biurze

Szkolenia dla firm

zdrowy tryb życia pracowników

Głównym założeniem szkoleń jest zwiększenie świadomości ryzyka jakie niesie za sobą długotrwałe wykonywanie pracy w jednej pozycji oraz profilaktyka stanu zdrowia. Proponujemy szkolenia...

Ćwiczenia w biurze

Ćwiczenia w Biurze

aktywizacja w pracy

Nauczymy skutecznych sposobów relaksacji i rozciągania przemęczonych mięśni, pokażemy wiele różnorodnych ćwiczeń dopasowanych do wykonywanego zawodu. Ćwiczenia te ...

Ćwiczenia w biurze

Ergonomia w pracy

optymalizacja w pracy

Dobrze zaprojektowane środowisko pracy, to nie tylko przestrzeganie zasad i przepisów BHP z dziedziny ergonomii. To koncepcja doboru odpowiednich mebli, ich ustawienia i konfiguracji ustawień...