Oferta

Oferta dla firm

Co robimy?

Anatomia Zdrowia

Anatomia Zdrowia Medical & Beauty Spa, specjalizuje się w zabiegach zdrowotnych w zakresie masażu i Terapii Manualnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy ofertę o działania relaksacyjne oraz pielęgnacyjne ciała m.in. zabiegów Day Spa. Słuchając potrzeb kobiet i mężczyzn rozwinęliśmy ofertę z zakresu pielęgnacji twarzy, terapii antycellulitowych i modelujących sylwetkę. Stworzyliśmy również strefę mężczyzn, gdzie każdy współczesny mężczyzna znajdzie coś dla Siebie.

Pragniemy przyczynić się do tego, aby Twoje życie stało się przyjemnością. Podaruj sobie lub bliskim relaks i odprężenie, coś dla ciała i ducha, długo niezapomniane chwile i nadzwyczajne emocje, które zostaną w pamięci i sercu na długi czas. Wszystkie zabiegi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a klienci wychodzą zawsze zrelaksowani i bardzo zadowoleni. Usługi wykonuje wykwalifikowany personel, który stale podnosi swoje umiejętności.

Korzyści

Dla Pracownika
Dla Pracodawcy
– zmniejszenie dyskomfortu wywołanego długotrwałą pracą biurową
– mniejsza ilość nieobecności w pracy spowodowana dolegliwościami bólowymi
- poprawa koncentracji i skuteczności pracy
– poprawa zdrowia i samopoczucia pracowników
– minimalizacja ryzyka wystąpienia bólu
– wyższa efektywność
– lepsze samopoczucie i komfort życia
– zwiększenie zadowolenia pracowników
– szybsza regeneracja organizmu
– większe zaufanie pracowników wobec pracodawcy
– minimalizacja stresu i zmęczenia
– lepsza atmosfera w czasie pracy
– występowanie przeciążeń i dolegliwości bólowych o mniejszym nasileniu
– lepszy wizerunek na tle konkurencji i w postrzeganiu przez pracownika
– większa świadomość zdrowotna
– konkurencyjność oferty i możliwość pozyskania wyżej wykwalifikowanej kadry
– wyższa motywacja i efektywności

Zapamiętaj firmy stosujące zasadę corporate wellness dają pozytywny wizerunek wśród klientów, kontrahentów oraz potencjalnych pracowników.

Dlaczego to robimy ?

Złotą zasadą „Corporate wellness”: pracownik najcenniejszym dobrem firmy” kieruje się coraz więcej korporacji oraz drobnych firm. Zgodnie z nią w pracowniku tkwi potencjał działalności firmy. Stale rosnące tempo życia, wymagania otoczenia, oraz rosnąca ilość bodźców z otaczającego nas środowiska, niewątpliwie działają stresogennie, dlatego też coraz trudniej radzimy sobie ze stresem.

Pracodawco! Jeśli nie zapewnisz komfortu praca swoim pracownikom, to wykonywana praca nie będzie efektywna, a pracownik nie będzie lojalny wobec firmy i powierzonych obowiązków. Dobrostan i zadowolenie pracownika, powoduje zwiększenie motywacji, kreatywności i efektywności pracy, co prowadzi do rozwoju osobistego i zawodowego. Zmniejsza się jego absencja w pracy wywołanych chorobą i innymi czynnikami.

Programy profilaktyki zdrowotnej są prężnie rozwijającym się trendem w firmach. Jest to współczesne, ale dawno zapomniane BHP, ale o odmiennym, rewolucyjnym podejściu, gdzie liczy się człowiek-pracownik, nie przepis, gdzie liczy się samokontrola – nie kontrolowanie. Stawiamy na całokształt życia, uważamy że każda podejmowana decyzja oddziałuje na te podejmowane w pozostałych sfery życia.

W czasie szkoleń pomożemy przeanalizować podstawowe błędy popełniane w życiu zawodowym oraz prywatnym, pomożemy zorganizować stanowisko pracy, oraz nauczymy skutecznych technik relaksacji, wszystko dla wyższego komfortu życia i zadowolenia.

Jak to robimy ?

W wielu dziedzinach życia panuje słuszne założenie wielu fizjoterapeutów „lepiej zapobiegać niż leczyć” – tej zasadzie jesteśmy wierni w naszych działaniach. Zdecydowanie WARTO inwestować w działania profilaktyczne i dobrą kondycję psychofizyczną pracowników.

Pamiętaj czasem wystarczy kilka prostych zasad, poprawa codziennych przyzwyczajeń w pracy i domu, aby błyskawicznie uzyskać zadowalające efekty. Wydana karta do uczestnictwa sportowego w wielu obiektach nie świadczy o jej stosowaniu. Brak planu, kontroli oraz skłonności do lenistwa każdego z nas wpływa na jakość wykonywanej pracy. Dlatego jeśli komuś brak samokontroli do aktywności w życiu prywatnym i czerpania z tego radości, tym bardziej zabraknie mu kontroli do wykonywania Twoich poleceń, a przez to efektywność jego pracy będzie malejąca.

Działamy poprzez:

  • Fizjoterapie w naszym gabinecie
  • Masaż w miejscu pracy
  • Ćwiczenia w miejscu pracy
  • Szkolenia
  • Projektowanie ergonomii środowiska pracy

Zobacz również

Ćwiczenia w biurze

Zabiegi stacjonarne

odzyskaj zdrowie w biurze

Anatomia Zdrowia oferuje opiekę i terapię fizjoterapeutyczną indywidualnie dobraną dla pracowników w zależności od pełnionych przez nich funkcji i rodzaju wykonywanej pracy.

Ćwiczenia w biurze

Masaż biurowy

atmosfera wellness w biurze

Dla pracowników biurowych oferujemy masaż w miejscu pracy a dla firm zatrudniających wielu pracowników, stałą współpracę i nowoczesne szkolenia z zakresu ergonomii pracy biurowej.

Ćwiczenia w biurze

Szkolenia dla firm

zdrowy tryb życia pracowników

Głównym założeniem szkoleń jest zwiększenie świadomości ryzyka jakie niesie za sobą długotrwałe wykonywanie pracy w jednej pozycji oraz profilaktyka stanu zdrowia. Proponujemy szkolenia...

Ćwiczenia w biurze

Ćwiczenia w Biurze

aktywizacja w pracy

Nauczymy skutecznych sposobów relaksacji i rozciągania przemęczonych mięśni, pokażemy wiele różnorodnych ćwiczeń dopasowanych do wykonywanego zawodu. Ćwiczenia te ...

Ćwiczenia w biurze

Ergonomia w pracy

optymalizacja w pracy

Dobrze zaprojektowane środowisko pracy, to nie tylko przestrzeganie zasad i przepisów BHP z dziedziny ergonomii. To koncepcja doboru odpowiednich mebli, ich ustawienia i konfiguracji ustawień...