1. Zabiegi
  2. Relaksacyjny Masaż całego ciała

Relaksacyjny Masaż całego ciała

Cel: Relaks całego organizmu, Rozluźnia mięśnie, Zwalcza stres i bezsenność, Uwalnia endorfiny do organizmu, Redukuje napięcie mięśniowe, Rozluźnia inne struktury organizmu, Niweluje napięcia układu nerwowego

Czas Trwania: 60 lub 90 minut

Częstotliwość: 1 do 2 razy w tygodniu

Cena: Sprawdź Cennik PLN

Masaż relaksacyjny to najpopularniejszy i najczęściej praktykowany masaż stosowany od starożytności. Głównym jego celem jest poprawa bio-psycho-fizycznego stanu pacjenta, za pomocą różnorodnych chwytów manualnych wykonywanych przez masażystę. Jest metodą leczenia wielu objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn dolegliwości bólowych. 

Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, reguluje napięcie mięśni, wpływa na ich sprężystość i elastyczność, wzmaga przemianę materii, polepsza trofikę tkanek, aktywizuje przepływ krwi i limfy, oraz wzmaga produkcję endorfin. Regularne stosowanie masażu poprawia samopoczucie, niweluje stres, koryguje zmienione napięcie mięśniowe.

Masażem można wpłynąć na wiele struktur ciała, oddziałując miejscowo lub ogólnoustrojowo. Współcześnie oprócz działania relaksującego najczęściej wykorzystywany jest jego główny wpływ na organizm, czyli regulacja napięcia mięśniowego i zmniejszenie napięcia układu nerwowego.

W ostatnich latach wraz z powrotem do naturalnych metod leczniczych masaż przeżywa odrodzenie. Stanowi on uzupełnienie a często zastępuje leczenie farmakologiczne i chirurgiczne

Masaż Relaksacyjny połączony z aromaterapią  przy użyciu olejków eterycznych

  • Podnosi odporność
  • Rozluźnia mięśnie
  • Zwalcza stres i bezsenność
  • Uwalnia endorfiny do organizmu
  • Ułatwia krążenie krwi i limfy
  • Zmniejsza ból 
  • Redukuje napięcie mięśniowe
  • Rozluźnia inne struktury organizmu
  • Niweluje napięcia układu nerwowego

W naszym salonie używamy naturalnych olejów do masażu oraz naturalnych kosmetyków na bazie masła Shea, które regenerują skórę, łagodzą podrażnienia, a skóra przez długi czas chroniona jest przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wolnymi rodnikami.

Naszą myślą przewodnią jest „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”, a oczywistym jest fakt, że stres i napięcie są początkiem i przyczyną wielu chorób.

Sprawdź szczegółowe przeciwwskazania do masażu