Zabiegi Firmowe

Zabiegi stacjonarne

Oferujemy opiekę i terapię fizjoterapeutyczną indywidualnie dobraną dla pracowników w zależności od pełnionych przez nich funkcji i rodzaju wykonywanej pracy.
W zależności od ryzyka zawodowego fizjoterapeuta indywidualnie dostosuje cykl rehabilitacji profilaktycznej lub zależnej od dysfunkcji narządu dotkniętego urazem.
Nasza oferta oparta jest o najskuteczniejsze i najpopularniejsze metody lecznicze, aby powrót do zdrowia był jak najszybszy. O szczegółach metod pracy czytaj w zakładkach terapia manualna, masaż, kinezyterapia w ofercie indywidualnej, nie różni się ona niczym, gdyż każdą osobę zawsze traktujemy indywidualnie.

Odzyskaj zdrowie bez konieczności wychodzenia z biura!

Oferujemy rehabilitację w naszym gabinecie lub w pomieszczeniu udostępnionym przez firmę. Dla Państwa i Naszego komfortu jedynym wymaganiem jest zapewnienie odpowiednio intymnego miejsca w firmie. My zajmiemy się resztą, posiadamy własne krzesła do masażu, stoły do rehabilitacji, sprzęt do terapii oraz wszystkie produkty niezbędne do wykonania kompleksowej usługi.

Pracowniku zapytaj pracodawcę o możliwość sfinansowania Twojej terapii w Twoim mieście! Pracodawco zapytaj nas o sposób finansowania terapii dla Twojego pracownika!

Oferta dla firm

Corporate Wellness

Ćwiczenia w biurze

Zabiegi stacjonarne

odzyskaj zdrowie w biurze

Anatomia Zdrowia oferuje opiekę i terapię fizjoterapeutyczną indywidualnie dobraną dla pracowników w zależności od pełnionych przez nich funkcji i rodzaju wykonywanej pracy.

Ćwiczenia w biurze

Masaż biurowy

atmosfera wellness w biurze

Dla pracowników biurowych oferujemy masaż w miejscu pracy a dla firm zatrudniających wielu pracowników, stałą współpracę i nowoczesne szkolenia z zakresu ergonomii pracy biurowej.

Ćwiczenia w biurze

Szkolenia dla firm

zdrowy tryb życia pracowników

Głównym założeniem szkoleń jest zwiększenie świadomości ryzyka jakie niesie za sobą długotrwałe wykonywanie pracy w jednej pozycji oraz profilaktyka stanu zdrowia. Proponujemy szkolenia...

Ćwiczenia w biurze

Ćwiczenia w Biurze

aktywizacja w pracy

Nauczymy skutecznych sposobów relaksacji i rozciągania przemęczonych mięśni, pokażemy wiele różnorodnych ćwiczeń dopasowanych do wykonywanego zawodu. Ćwiczenia te ...

Ćwiczenia w biurze

Ergonomia w pracy

optymalizacja w pracy

Dobrze zaprojektowane środowisko pracy, to nie tylko przestrzeganie zasad i przepisów BHP z dziedziny ergonomii. To koncepcja doboru odpowiednich mebli, ich ustawienia i konfiguracji ustawień...