Anatomia zdrowia

Day SPA

Rytuały Day Spa  dostarczają długo niezapomnianych doznań, przywracają równowagę  i wprowadzają w dobre samopoczucie.

Doskonałe rezultaty pielęgnacji uzyskuje się dzięki zastosowaniu pielęgnacji peelingiem, masażem naturalnymi oliwkami, masłami oraz zastosowaniu owijania Body Wrapping.

Ciało każdego z nas potrzebuje odpowiednio dobranej pielęgnacji. Zabiegi w Anatomii Zdrowia pomagają  poprawić wygląd skóry i odzyskać jej jędrność. Mięśnie stają się rozluźnione, co pozwala uzyskać odprężenie całego ciała, w czasie zabiegu wydzielają się endorfiny, dzięki czemu po zabiegu przez długi czas jesteśmy odprężeniu i radośni.

Zapomnij o codziennych obowiązkach i znajdź ukojenie w zaciszu naszych gabinetów.

Pozwól by dotyk przyniósł harmonię ciała i duszy, dbając o pokrzepienie zmęczonych mięśni, nawilżenie skóry, i aromatyczną podróż w głąb duszy.

Polecamy

Scrub masaż

To złuszczający peeling i nawilżający masaż całego ciała. Peeling powoduje usunięcie obumarłych komórek skóry i znajdujących się na niej zanieczyszczeń. Relaksacyjny masaż przynosi ulgę dla zmęczonych mięśni, a stosowane podczas masażu naturalne olejki głębiej wnikają w skórę dając mocniejsze nawilżenie i odżywienie skóry.

Day Spa

Pakiety Day Spa, skupiają się na potrzebach osób zapracowanych i zmęczoną gonitwą dnia codziennego, której trudno wygospodarować czas dla siebie w domowym zaciszu. Oferujemy kompleksowe zabiegi odprężające a zarazem pielęgnacyjne,

które mają pozytywny wpływ na naszego ducha dzięki relaksującemu wpływowi muzyki, światła i zapachu.

Natura Day Spa

Pakiety Natural Day Spa, zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie moc naturalnych składników i ich odżywcze działanie, w porównaniu do tradycyjnych produktów, kosmetyki naturalne są hipoalergiczne i mogą być z powodzeniem stosowane bez większych ograniczeń. Jeśli cenisz sobie dobroczynny wpływ natury…

Men day spa

Wiemy, że skóra każdego mężczyzny wymaga wyjątkowej pielęgnacji i wychodzimy temu naprzeciw łącząc intensywność zabiegów z kosmetykami o typowo męskim działaniu i subtelnym zapachu.
Zabiegi Men Day Spa przygotowane są dla mężczyzn potrzebujących natychmiastowego odżywienia i odświeżenie skóry. To zabieg który w…