Anatomia zdrowia

Nasz zespół

Piotr

Piotr

Fizjoterapeuta/ Terapeuta Manualny

Piotr jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Swoją wiedzę poszerzył o liczne kursy z terapii manualnej i masażu powięziowego.
Mówi często że praca i pomoc pacjentom to sama przyjemność.
Prywatnie pasjonat fotografii, turystyki górskiej

Małgorzata

Kosmetolog/Masażystka

Małgorzata jestem technikiem usług kosmetycznych/masażystką; specjalizuję się w w zabiegach na twarz, masażu twarzy (Kobido), zabiegach na ciało, masażu antycellulitowym (Maderoterapia), klasycznym oraz relaksacyjnym.

Przebyte kursy

– Maderoterapia – terapia walki z cellulitem oraz tkanką tłuszczową, wywodzącą się z Kolumbii, przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi
– Masaż Kobido – Jedna z najstarszych form masażu manualnego. To godzinna stymulacja skóry i tkanek głębokich twarzy, szyi, dekoltu.

Wolny czas spędza na zabawie z psami, rodzinie oraz czytaniu książek. W wolnych chwilach fotografuje przyrodę.

Wiktoria

Masażystka

Wiktoria jest z wykształcenia technikiem masażystą. Obecnie poszerza swoje kwalifikacje na magisterskich studiach fizjoterapii. Dodatkowo posiada certyfikat z Terapia Punktów Spustowych.
Jest naszą specjalistką od wykonywania zabiegów relaksacyjnych, wykonuje również zabiegi wyszczuplające i pielęgnacyjne całego ciała.
Jest pełna energii, wiecznie uśmiechnięta, gotowa do działania. W wolnym czasie chodzi na spacery z psami, spędzać czas z przyjaciółmi, słucha muzyki i smacznie gotuje.