Anatomia zdrowia

Nasz zespół

Piotr

Piotr

Fizjoterapeuta/ Terapeuta Manualny

Piotr jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Swoją wiedzę poszerzył o liczne kursy z terapii manualnej i masażu powięziowego.
Mówi często że praca i pomoc pacjentom to sama przyjemność.
Prywatnie pasjonat fotografii, turystyki górskiej

Żenia

Żenia (Yauheniya)

Kosmetolog/Masażystka

Żenia to absolwentka Białoruskiego Państwowego College Medycznego w Mińsku na kierunku fizjoterapia oraz Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku kosmetologia.
Dwukierunkowe wykształcenie pozwala jej na wykonywanie większości zabiegów dostępnych w ofercie naszego salonu (zabiegi wyszczuplające, relaksacyjne, leczniczy oraz pielęgnacyjne ciała, twarzy i dłoni).

Wiktoria

Masażystka

Wiktoria jest z wykształcenia technikiem masażystą. Obecnie poszerza swoje kwalifikacje na magisterskich studiach fizjoterapii. Dodatkowo posiada certyfikat z Terapia Punktów Spustowych.
Jest naszą specjalistką od wykonywania zabiegów relaksacyjnych, wykonuje również zabiegi wyszczuplające i pielęgnacyjne całego ciała.
Jest pełna energii, wiecznie uśmiechnięta, gotowa do działania. W wolnym czasie chodzi na spacery z psami, spędzać czas z przyjaciółmi, słucha muzyki i smacznie gotuje.