Fizjoterapia

Anatomia Zdrowia oferuje opiekę i terapię fizjoterapeutyczną indywidualnie dobraną dla pracowników w zależności od pełnionych przez nich funkcji i rodzaju wykonywanej pracy.
W zależności od ryzyka zawodowego fizjoterapeuta indywidualnie dostosuje cykl rehabilitacji profilaktycznej lub zależnej od dysfunkcji narządu dotkniętego urazem.
Nasza oferta oparta jest o najskuteczniejsze i najpopularniejsze metody lecznicze, aby powrót do zdrowia był jak najszybszy. O szczegółach metod pracy czytaj w zakładkach terapia manualna, masaż, kinezyterapia w ofercie indywidualnej, nie różni się ona niczym, gdyż każdą osobę zawsze traktujemy indywidualnie.

Oferujemy rehabilitację w naszym gabinecie lub w pomieszczeniu udostępnionym przez firmę.

Odzyskaj zdrowie bez konieczności wychodzenia z biura!

Dla Państwa i Naszego komfortu jedynym wymaganiem jest zapewnienie odpowiednio intymnego miejsca w firmie. My zajmiemy się resztą, posiadamy własne krzesła do masażu, stoły do rehabilitacji, sprzęt do terapii oraz wszystkie produkty niezbędne do wykonania kompleksowej usługi.

Pracowniku zapytaj pracodawcę o możliwość sfinansowania Twojej terapii w Twoim mieście! Pracodawco zapytaj nas o sposób finansowania terapii dla Twojego pracownika!


Zobacz też