Masaż słoneczny bukiet

Słoneczny bukiet to masaż przeznaczony dla osób o skłonnościach do suchej skóry. Głównym składnikiem kosmetyków zabiegowych są najpopularniejsze z ziół (nagietek, rumianek), które stosuje się przy chorobach i stanach zapalnych skóry. Wyciąg z ziół działa przeciwzapalnie, rozkurczowo, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjne oraz neutralizuje toksyny w skórze.

Koszyczki bukietu zawierają olejki eteryczne, glikozydy i saponiny triterpenowe, karotenoidy, flawonoidy, kwasy organiczne i fitosterole. Składniki zawarte w wyciągu odżywiają skórę oraz likwidują uczucie nieprzyjemnego napięcia i szorstkości.

Wyjątkowy kwiatowy zapach poprawia nastrój powodując że skóra po zabiegu pozostaje na długo pachnąca i świeża. Ekstrakt bukietu łagodzi podrażnienia oraz stymuluje proces odnowy naskórka. Wszystkie składniki zawarte sprawiają, że każda osoba po zabiegu poczuje się odprężona piękna i zadbana.

Połączenie z zabiegiem body wrapping wspomaga wydzielanie gruczołów potowych, ułatwiając usuwanie z organizmu soli i szkodliwych substancji przez skórę. Towarzyszy temu uczucie rozgrzania, odprężenia i ogólnego relaksu dzięki czemu uzyskujemy poprawę samopoczucia. Masaż znakomicie wpływa na napięte mięśnie oraz powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, i wchłonięcie do organizmu zawartych związków organicznych, dzięki czemu sprawia że skóra po masażu staje się gładka, odżywiona i nawilżona.

Ponadto zabieg przyspiesza likwidację cellulitu, minimalizuje rozstępy i blizny po zabiegach operacyjnych. Słoneczny bukiet poprawia odżywienie tkanek, sprawiając że skóra staje się wygładzona i bardziej elastyczna.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest alergia kwiaty polne.

60 minut (całe ciało) – 110 zł
60 minut + body wraping – 140 zł

« Powrót do aktualności