Masaż sezamowy skarb

Masaż przeznaczony dla osób dojrzałych. Naturalny olejek sezamowy wykorzystywany do masażu to najstarszy olej roślinny świata, ceniony od wieków ze wzg. na dużą zawartość cennych składników dzięki czemu stanowi prawdziwy skarb w kosmetyce. W przeważającej części składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych omega, naturalnych przeciwutleniaczy: sezaminy i sezamolu, zawiera także lecytnę, witaminę B6, D i E, fosfor, magnez, cynk, wapń i żelazo.

Olejek doskonale wpływa na skórę rozgrzewając ją, oczyszczając, poprawiając mikrocyrkulację krwi i regulując pracę gruczołów łojowych przyczynia się do redukcji blizn i wyprysków skórnych.

Polecany do pielęgnacji skóry suchej i mieszanej jak również dojrzałej i źle ukrwionej. Uwalniając wolne rodniki ze skóry powoduje zwolnienie procesu jej starzenia. Działa odżywczo, zapobiega wysuszeniu, detoksykuje organizm oraz nadaje skórze blask, jedwabistą miękkość i elastyczność. Ponadto działa rozgrzewająco dzięki czemu jest tak uwielbiany podczas chłodnych wieczorów.

Posiada lekko orzechowy zapach dzięki czemu piękny zapach na skórze towarzyszy nam przez długi czas po zabiegu.

30 minut – 60 zł
60 minut – 120 zł

« Powrót do aktualności