Masaż orzeźwiająca herbata

Jest to masaż który łączy leczniczą moc dotyku z niezwykle orzeźwiającym, nadającym świeżość i rześkość olejkiem z zielonej herbaty. Jest idealny na letnie upały, oraz chłodne dni przyprawiające o chandrę. Olejek świetnie nawilża ciało, pozostawia skórę odświeżoną i pachnącą, eliminując skutki napięcia, stresu i negatywnych emocji oraz dając dużą dawkę energii.

Ekstrakt z zielonej herbaty, doskonale regeneruje, pielęgnuje i odżywia oraz działa przeciwzapalnie i odmładzająco. Dodatek oleju ze słodkich migdałów przywraca elastyczność i sprężystość skóry. Olejek bogaty jest w witaminę E i F, dzięki czemu znakomicie natłuszcza i chroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Zawarte oleje roślinne i witamina E opóźniają procesy szybkiego starzenia się skóry, dzięki czemu pozostaje jędrna i elastyczna.

Orzeźwiający zapach świeżo parzonej zielonej herbaty wpływa na dobre samopoczucie i uczucie odprężenia, napawa optymizmem, pobudza zmysły i dodaje energii. Masaż polecany do skóry wymagającej szczególnej pielęgnacji, przesuszonej, pozbawionej witalności.

30 minut – 60 zł
60 minut – 120 zł

« Powrót do aktualności