Jak przygotować się do masażu?

 1. Obfity posiłek zjedz najpóźniej 2 godziny przed zabiegami, zapobiegnie to dyskomfortowi jaki może powstać podczas masażu.
 2. Bądź punktualny! Pamiętaj, umówiona godzina jest godziną rozpoczęcia masażu, nie wejścia do gabinetu. Może się okazać że skrócimy Twój masaż o czas Twojego spóźnienia.
 3. Zapytaj o kwalifikację jeśli masz wątpliwości, chętnie udokumentujemy posiadane kwalifikacje.
 4. Przed masażem przeprowadzimy wywiad zdrowotny, aby być pewnym że pomożemy a nie zaszkodzimy. Jeśli od ostatniej wizyty w Twoim zdrowiu zadziało się coś istotnego poinformuj o tym masażystę.
 5. By czuć się komfortowo można skorzystać z prysznica przed wizytą. Musisz przybyć więc odpowiednio wcześniej i poinformować nas o chęci skorzystania z niego. Niezależnie od rodzaju zabiegu możesz także skorzystać z niego po zabiegach.
 6. Przed masażem warto skorzystać z toalety.
 7. Wyłącz telefon, jeśli na chwilę potrafisz odłączyć się od świata zewnętrznego, pamiętaj to wyłącznie chwila Twojego relaksu i spokoju.
 8. Na czas trwania masażu zdejmij biżuterię, zabezpiecz ją aby później nie zapomnieć jej zabrać.
 9. Zepnij długie włosy przed zabiegiem, jeśli takie nosisz, ułatwi to pracę masażyście i zwiększy Państwa komfort podczas zabiegu, oraz po masażu.
 10. Ręczniki, bieliznę i kapcie jednorazowe jeśli są niezbędne zapewniamy na miejscu, dzięki czemu nie musisz nic ze sobą zabierać.
 11. Zabierz bieliznę na zmianę, dobrze aby osłaniała miejsca intymne, a odsłaniała okolicę zabiegową. Jeśli zapominałeś poproś o bieliznę jednorazową.
 12. Czas trwania zabiegu to czas relaksu i wypoczynku. Zdecyduj czy spędzisz ten czas w ciszy, czy może na rozmowie z masażystą. Dostosujemy się do Twojego wyboru.
 13. Jeśli poczujesz dyskomfort, lub inne dolegliwości, albo coś zaniepokoi w czasie zabiegu poinformuj o tym. Natężenie i siła masażu jest dostosowana do Twoich odczuć,(ale jest subiektywna) zasygnalizuj jeśli w masaż jest wykonywany za słabo bądź za mocno.
 14. Przeznacz kilka minut po zabiegu na odpoczynek, pozwoli to wrócić organizmowi do stabilności, w tym czasie możesz poprosić o zaparzenie kawy/herbaty lub o szklankę wody.
 15. Poleć nas znajomym jeśli się podobało i wróć do nas koniecznie następnym razem ;)
« Powrót do aktualności