Antycellulitowy masaż manualny

Antycellulitowy masaż manualny jest formą masażu klasycznego, wykorzystujący odpowiednio dobrane techniki, w połączeniu  z preparatami redukującymi cellulit.  Stosuje się tutaj techniki głęboko penetrujące tkanki, głównie rozcierania, ugniatania i oklepywanie w odpowiednich proporcjach, są one wykonywane z dużą siłą, przez co mogą wywoływać doznania bólowe w czasie masażu. Masaż działa na tkankę podskórną powodując przyspieszenie przemiany materii a dzięki temu usunięcie produktów przemiany materii i toksyn, a także likwidując zastoje limfatyczne. Dzięki masażowi skóra staje się bardziej elastyczna, a tkanka tłuszczona ulega rozbiciu. Masaż pozwala przyspieszyć spalanie, a stosowane kosmetyki wzmacniają efekty. Do wyboru kilka preparatów – ujędrniające, modelujące lub antycellulitowe.

Aby wzmocnić działanie masażu i zwiększyć wchłanianie zastosowanych kosmetyków, proponujemy masaż stosować razem z zabiegiem – body wrapingu. Po nałożeniu preparatów owijamy osobę specjalną folią i pozwalamy zanurzyć się w błogim relaksie, przy blasku świec.

Największe efekty w redukcji tkanki tłuszczowej uzyskamy w połączeniu z ćwiczeniami ruchowym oraz przy stosowaniu odpowiedniej diety. Nie zapomnij o tym!

30 minut – 60 zł
60 minut – 100 zł
60 minut + body wraping – 140 zł

Decydując się na karnet zabiegowy przy pierwszym karnecie 10-ty masaż za 50 % przy drugim i kolejnych 10 masaż gratis.

« Powrót do aktualności